/*! This file is auto-generated */
Najlepsze bieżnie elektryczne

Najlepsze bieżnie elektryczne

Bieżnia elektryczna stanowi podstawowe i ulubione przez sportowców wyposażenie każdej szanującej się siłowni czy ośrodka fitness. Istnieje wielu producentów oraz wiele modeli tego urządzenia, ale, mimo pozornie zbliżonych parametrów, bieżnia bieżni nierówna.

Przyjrzyjmy się zatem dwóm typom urządzeń, które należy wziąć pod uwagę, planując zakup bieżni.

Bieżnia TOSCANA SPOKEY

 

Urządzenie to posiada szereg przydatnych funkcji, które sprawiają, że trening z jego użyciem jest nie tylko efektywny, ale również bezpieczny.

Bieżnia posiada przede wszystkim szerokie możliwości konfiguracji parametrów treningu. Pozwala to na precyzyjne dostosowanie ustawień do konkretnych potrzeb i możliwości użytkownika oraz sprawia, że bieżnia jest doskonały, wyborem zarówno dla dbających o formę sportowców, jak i dla rekonwalescentów, pragnących szybciej powrócić do pełnej sprawności.

Bardzo istotnym aspektem każdego urządzenia, przeznaczonego do treningów, jest jego bezpieczeństwo. Bieżnia SPOKEY wyposażona jest w antypoślizgowy pas bieżny, który zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń oraz chroni przed kontuzjami.

Ponieważ bieżnia przeznaczona jest do użytku domowego, producent wyposażył ja w rolki, które umożliwiają  łatwy transport urządzenia i możliwosc bezproblemowego przemieszczania go po zakończeniu treningu. Co więcej, bieżnię SPOKEY łatwo jest złożyć, jeśli więc wiemy, że nie będziemy używać jej przez kilka dni, możemy w łatwy sposób usunąć ją z pokoju i przechowywać.

Bieżnia zapewnia pełen komfort użytkowania, ponieważ wykonana została z materiałów wysokiej jakości, a ponadto wyposażona jest w 8 elastomerów, które amortyzują drgania, wytwarzane przez użytkownika podczas treningu. 

Bieżnia 904 Laubr

Urządzenie to posiada szerokie możliwości regulowania prędkości; w zależności od naszych potrzeb oraz możliwości, możemy wybrać prędkość w zakresie od 0,8km/h do 16km/h.

Co więcej, poza prędkością, możemy regulować również kąt nachylenia pasa bieżni – możemy wybrać 2%, 4% lub 6% nachylenia. Producent wyposażył urządzenie w 8 programów treningowych, dzięki czemu, zależnie od naszej kondycji oraz możliwości, możemy wybrać najbardziej optymalny program ćwiczeń.

Bieżnia posiada również rozbudowane funkcje komputera, pozwalające na dalsze modyfikacje ustawień oraz na mierzenie parametrów organizmu użytkownika.

Ponieważ jest to urządzenie dedykowane do użytku domowego, posiada ono szereg udogodnień, które ułatwiają jego transport i przechowywanie. Specjalna konstrukcja umożliwia złożenie bieżni do pionu, zaś wbudowane rolki umożliwiają przemieszczanie jej bez użycia dużej siły.

Ponadto bieżnia 904 Laubr została wyposażona w specjalny klucz bezpieczeństwa, który w razie upadku użytkownika, natychmiast odcina zasilanie. To rozwiązanie oraz najwyższej jakości materiały zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania, niezależnie od poziomu i możliwości ćwiczącego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *